Diplomatic Spouses´ Association pořádá každoroční mezinárodní

Výtěžek poputuje na české charitativní organizace

This information originated in Czech.

December 10, 2009

PRAUGE, Czech Republic -

Pražské hotely Hilton s hrdostí oznamují, že každoroční mezinárodní charitativní bazar organizovaný Diplomatic Spouses´ Association - DSA (Asociace partnerů členů diplomatického sboru) se bude konat s podporou hotelů Hilton v Praze v kongresové hale hotelu Hilton Prague v neděli 13. prosince od 10 do 17 hodin. První dáma České republiky Livia Klausová je již tradičně patronkou této akce a bazar slavnostně zahájí.

 Mezinárodní charitativní bazar je jednou z nejdůležitějších charitativních událostí v zemi, na které se podílí mezinárodní a diplomatické komunity z více než padesáti zahraničních velvyslanectví a diplomatických misí v Praze. Hlavním cílem bazaru je získat prostředky na pomoc humanitárním organizacím v České republice. Loni DSA věnovali třiceti charitatitivním organizacím v Praze a České republice téměř padesát milionů Kč.

Návštěvníci mají během dne možnost ochutnat národní speciality a nakoupit mnoho zajímavých dárků z celého světa, jako jsou vína, typické pochoutky z jednotlivých zemí, oděvy, rukodělné výrobky a další ojedinělé kousky.

Vstupenky za pouhých 50 Kč jsou slosovatelné a hosté tak mají mohou vyhrát v tombole exkluzivní dárky, jako jsou zájezdy, hotelové pobyty, poukazy do restaurací a mnoho dalších cen v minimální hodnotě 3,000 Kč. Vstupenky jsou k prodeji na přepážce informací v Hilton Prague.

Mezinárodní charitativní bazar je krásným začátkem vánoční sezóny a také skvělou možností, jak si můžete s celou rodinou nakoupit dárky z celého světa během jednoho dne.

Pro více informací o bazaru, navštivte www.dsaprauge.czweb.org nebo kontaktujte prezidentku DSA paní Andreu Brnovou na tel. 602 673 967 nebo e-mailem na adresu dsaprague@hotmail.com.

O Diplomatic Spouses´ Association

Občanské sdružení Diplomatic Spouses´ Association (dále jen DSA) je dobrovolnou, neziskovou, politicky nezávislou organizací, která respektuje diverzitu ve vyznání, rase i tradicích.

Tato asociace existuje již 13 let a má přes 60 členů. Původně byla založena jak Diplomatic Ladies' Association of Prague (DLA) a od června 2008 používá nový název - Diplomatic Spouses' Association, o.s. (DSA). Na základě nového statusu se mohou stát členy organizace ženy i muži. DSA má sídlo v Praze, v místě sídla prezidenta asociace, a byla založena na neurčité období.

Cílem DSA je propagovat mezinárodní přátelství a porozumění mezi partnery a zástupci všech členských zemí, a to formou pořádání setkání, exkurzí a kulturních aktivit, dále pak podporou vybraných charitativních organizací ve formě pomoci chudým a potřebným v České republice. Mezi další aktivity patří koordinace mezinárodního bazaru.

V průběhu roku se konají pravidelná měsíční zasedání v rezidencích jednotlivých ambasád, při různých příležitostech pořádají členové prezentace národních kuchyní a organizují další kulturní akce. Výbor DSA také zorganizoval několik kulturních návštěv muzeí, zámků a dalších zajímavých míst v Praze a okolí.

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With more than 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.