Hilton Atina 2009 Yazina "White Night" Partisi İle Merhaba Dedi!

This information originated in Turkish.

May 31, 2009

ATINA, Yunanistan -  Hilton Atina 2009 yazının açılışını, 31 Mayıs akşamı havuz başında gerçekleştirdiği muhteşem bir parti ile yaptı. Şehirdeki en büyük otel havuzu başına toplanan binden fazla davetli, gece geç saatlere kadar ünlü Yunanlı DJ'ler  Vassilis Tsilichristos ve Alexandros Christopoulos'un müzikleri ile coştu. Aralarında Atina'dan bir çok ünlü sanatçı, iş adamı ve müzik meraklısının bulunduğu davetliler içinde otelin Türkiye'den

Davetlileri ise Nurgül Yeşilçay, Berna Erten, Gonca Karakaş ve Güliz Özbek idi.

Buna eklenebilecekler:

Galaxy Bar & Restaurant - Hilton Atina

Hilton Atina'nın 13. katında bulunan, nefes kesen Akropolis manzarasına sahip Galaxy Bar-Restaurant, yepyeni menüsü, müzikleri ve meşhur DJ EL P - Elena Panagidi ile yaptığı işbirliği ile bu yaza hazır!

Galaxy'de yaz akşamları Executive Şef Yiannis Manikis tarafından yenilenen menüdeki birbirinden leziz yemekler eşliğinde bir keyif ile başlar. Menünün felsefesi ise; favori Akdeniz tatları ve kaliteli malzemeler ile "Temele dönüş". Lav taşları üstünde pişirilen lezzetler ile başlangıç veya ana yemek olarak sushi gibi konukları keyiflendiren seçenekler bu sene de menüdeki yerini koruyor. Geceye tempolu bir şekilde devam etmek isteyenler için, atmosferik müzikleri, orjinal kokteylleri ve tanışmak isteyeceğiniz birbirinden farklı insanlarla Galaxy Bar mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir mekan.

          Galaxy Bar kahve ya da içki eşliğinde akşam üzeri keyfi yapmak isteyenler için kapılarını 18.00'de açıyor. Restaurant ise 19.30'da misafirlerini karşılamaya başlıyor. Eğlencenin haftanın her günü hakim olduğu mekanda her Çarşamba ve Cuma DJ EL P sahnede yerini alırken diğer günlerde ise grubun üyeleri çalıyor.

+ HILTON ATİNA

Atina'nın en önemli bulvarlarından Vassilisis Sofias üzerinde görkemli bir konuma sahip olan Hilton Atina sahip olduğu muhteşem Akropolis manzarası ile misafirlere gerek odalarında gerekse birçok restoran ve barında görsel bir şölen sunuyor. Şehrin en moda alışveriş, kültür ve eğlence merkezi Kolonaki'ye 10 dakika yürüyüş mesafesinde olan Hitlon Atina, özellikle haftasonunu geçirmek icin Atina'ya gelenlerin gözde mekanı. Akşamları ise Galaxy Restaurant ve Bar hem Atinalılar hem de turistler için her zaman popüler bir mekan!

+ ATINA (şehir)

Yaz ayları, hem şehrin hem de Hilton Atina Oteli'nin sunduğu fırsatlarla her zaman için görülmesi gereken şehirlerin başında yer alan Atina'yı keşfetmek için ideal. Hilton Atina'nın her türlü imkan ve konforu sunan odalarında konaklayıp, beş yıldızlı, şık ve kültür kokan bu mekanda dinlenirken Akropolis ve Lycabettus'un büyüleyici manzarasının etkisiyle günün stresini geride bırakabilirsiniz.

 

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values to every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors mobile app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.