HILTON BURSA ‘DA ÖDÜLLÜ BİR SPA DENEYİMİ

This information originated in Turkish.

August 25, 2016

BURSA, Turkey - Hilton Bursa'nın 16.ve 17.katlarındaki Aneta Spa & Wellness Merkezi, kendini ödüllendirmek isteyenlere birbirinden avantajlı üyelik paketleri sunuyor. 2016 World Luxury Spa Ödülü'nü kazanarak kalitesini tescilleyen spa merkezinde üyelik kartınız size Aneta Spa'nın kapılarını açarken Hilton Bursa kapsamında da çok özel fırsatlar kazandırıyor. Doğadan ilham alan bakımların tamamında doğal sertifikalı ürünler kullanılıyor.

Total Wellness Spa Üyeliğinin Avantajlarını Yakalayın.

Dilerseniz Hafta İçi, Dilerseniz Hafta Sonu...

Aneta Spa, Total Wellness üyelerine 6 ay ve 12 ay boyunca hafta içi 06:00-22:00, hafta sonu 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Spa merkezinin yalnızca hafta sonu vaktim var diyenlere özel Weekend Wellness üyelik paketi de mevcut.  12 ay boyunca her hafta sonu 09:00-21:00 saatlerinde üyeliğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Weekend Wellness üyeleri aynı zamanda Total Wellness üyelerinin tüm ayrıcalıklarına da sahip oluyor.

Aneta Spa, kendilerine yalnızca hafta içi zaman ayırabilenleri de unutmadı. Daylight Wellness paketini seçenler 12 ay boyunca, hafta içi her gün 08:00-17:00 saatleri arasında Aneta Spa ayrıcalığından faydalanabiliyor ve Total Wellness üyelerinin ayrıcalıklarına da sahip oluyor.

Total Wellness üyelerine kese, köpük ve sırt masajı; Weekend Wellness ve Daylight Wellness üyelerine ise birer adet 60 dakikalık relaks masaj Hilton Bursa'nın hediyesi.

Detaylı bilgi ve üye olmak için +90 (224) 500 0505'i arayabilir ya da www.bursa.hilton.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Hilton Bursa Convention Center & Spa Hakkında
Şehir merkezi, tarihi mekanlar ve iş merkezlerine oldukça yakın mesafedeki Hilton Bursa Convention Center & Spa konuklarına muhteşem bir Uludağ manzarası sunmakta; İstanbul, İzmir ve Ankara gibi şehirleri birbirine bağlayan ana ulaşım yolları üzerinde bulunmaktadır. 187 misafir odası,farklı büyüklükteki 13 toplantı ve etkinlik salonu, Formula simülasyon araçlarının yer aldığı Speedcity Eğlence Merkezi ile 150cm yüzme havuzu ve fitness merkezinin yer aldığı Aneta Spa & Wellness Merkezi ile iş ve tatil amaçlı konaklamalar için benzersiz bir imkan sağlar. Daha fazla bilgi ve otel görselleri için bursa.hilton.com 'u ziyaret edebilir, Facebook, Twitter, Instagram ve Google Plus 'tan takip edebilirsiniz.

Hilton Hotels & Resorts Hakkında
Hilton Hotels & Resorts yaklaşık 1 asırdır gururla misafirlerini ağırlamaktadır.  Altı kıtada 570'den fazla oteliyle misafirlerine unutamayacakları bir deneyim sunmaktadır. Hilton Hotels & Resorts,  sektörün önde gelen markası olarak, konukların gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için ürün yenilikleri yapmaya ve misafirperverliğin standartlarını geliştirmeye devam ediyor. Ödüllü Hilton HHonors uygulaması Hilton Hotels and Resorts'un bir parçasıdır. Hilton HHonors uygulaması ile üyeler, Hilton kanalları üzerinden yaptıkları rezervasyonlarda benzersiz avantajlar, üye indirimleri ve ücretsiz internetten faydalanmakta ve oda seçimine imkan veren dijital check-in ve dijital oda anahtarı ile işlemlerini yapabilmektedir. Seyahatinize başlamak için www.hilton.com 'u ziyaret edebilir, news.hilton.com 'dan markamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ya da bizi Facebook, Twitter ve Instagram 'dan takip edebilirsiniz.

Contact

Ece Ulubey
Hilton Bursa Convention Center & Spa
+ 90 224 500 0532
ece.ulubey@hilton.com