Hilton Prague Pořádá Filipínský Kulinářský Festival „Fiesta Filipina“

This information originated in Czech.

October 07, 2011

PRAGUE - Hotel Hilton Prague oznamuje, že bude od 22. října do 28. října pořádat Filipínský kulinářský festival ve spolupráci s velvyslanectvím Filipínské republiky v České republice. J.E. paní Evelyn Austria-Garcia, velvyslankyně Filipínské republiky v České republice, festival oficiálně zahájí 21. října.

Cílem festivalu je rozšířit znalosti veřejnosti o Filipínách a představit jejich kulturu v Evropě a České republice. Filipíny jsou zajímavou turistickou destinací a získali postavení kulturního centra Sdružení států jihovýchodní Asie (ASEAN) v roce 2011.

Marilu Rogriguez Scheich, narozena na Filipínách v rodině známé díky svým restauracím a dobrým jídlem, přijede do Prahy výhradně k této příležitosti. Bude hostujícím šéfkuchařem hotelu Hilton Prague během festivalu Fiesta Filipina a připraví autentickou filipínskou kuchyni. Hosté budou mít příležitost ochutnat tradiční filipínské pokrmy a užít si typické filipínské příchutě založené na tradičních ingrediencích a doplněné o speciální koktejl „Mabuhay Manila.“

Polední a večerní rauty budou servírovány v restauraci Café Bistro v hotelu Hilton Prague. Restaurace bude vyzdobena dekoracemi inspirovanými Filipínami. Hosté, kteří přijdou na festival 22. a 23. října, se mohou těšit na vystoupení filipínské umělkyně a sólistky Theresy Brossmer a unikátní taneční skupiny Tribong Pinoy, která tančí za účelem získat finanční prostředky pro filipínské děti v nouzi.

Festival Fiesta Filipina se bude konat od 22. do 28. října 2011 v restauraci Café Bistro. Oběd bude podáván od 11:30 do 14:30 hodin a večeře od 18:30 do 21:30 hodin. Cena 990 Kč na osobu zahrnuje neomezenou konzumaci tradičních předkrmů, hlavních chodů, příloh a dezertů z rautu.

Koktejl „Mabuhay Manila“ hosté mohou ochutnat za 190 Kč. Ingredience koktejlu jsou Gordons Gin, čerstvý citron, cukrový sirup, mangový džus, guava džus a grenadine.

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values to every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors mobile app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.