UNIKÁTNÍ PROJEKT R.U. SHOP CLOUD 9 BARTENDING SCHOOL BYL SLAVNOSTNÉ OTEVŘEN ZA ÚČASTI ČESKÉ BARMANSKÉ ELITY

This information originated in Czech.

May 19, 2010

PRAGUE, Czech Republic -  13. května, na Světový den koktejlů byla slavnostně otevřena barmanská škola R.U. Shop Cloud 9 Bartending School v Hilton Prague Hotel. Otevření se zúčastnila česká barmanská špička v čele s Romanem Uhlířem, manažerem Cloud 9 sky bar & lounge a barové školy, Michaelem Tretterem a Václavem Vojířem.

Tito tři nejzkušenější barmani České republiky připravili hostům každý po jednom koktejlu. Domácí Roman Uhlíř namíchal nejoblíbenější koktejl sky baru Cloud 9, originální Charisma na bázi Peppar vodky s jeho vyhlášenou ingrediencí chilli papričkou a čerstvou bazalkou, Václav Vojíř představil oblíbený drink svého Bugsy’s baru Bugsy’s Rose na bázi vodky, kde nechyběly růže v různých podobách. V neposlední řadě Michael Tretter se prezentoval velmi sofistikovaným drinkem Tretter’s Generation, jehož unikátní chuť je dána kombinací ginu a čerstvého jalovce.

Po slavnostním zahájení tři barmani otiskli po hollywoodském vzoru své ruce na barovou desku a připojili své autogramy.

Jedinečná barmanská škola R.U. Shop Cloud 9 Bartending School vznikla spojením již zavedené značky školy Romana Uhlíře R.U. Shop s jeho aktivitami jako manažera Cloud 9 sky bar & lounge. Nachází se v Hilton Prague Hotel a jejím posláním je nejen zvyšovat technickou úroveň barového personálu, ale také poskytovat nejkvalitnější služby v oblasti gastronomie i ve vztahu k zákazníkovi.

Jako jediná barmanská škola v České republice nabízí kurzy jak profesionálům v oboru, tak i široké veřejnosti. Klienti mají možnost si vyzkoušet práci za barovým pultem a zlepšit své dovednosti díky dlouholetým zkušenostem Romana Uhlíře.

V roce 2001 škola R.U. Shop získala certifikát International Education Society a byl jí přidělen rating BB – kvalitní instituce na velmi dobré profesionální úrovni. V roce 2004 získala škola prestižní kategorii BBB - vysoce erudovaná a profesionálně vedená instituce.

Představujeme master bartendera Romana Uhlíře:

„Spojení se značkou Cloud 9 sky bar & lounge je pro mě velkou ctí a zároveň velkou výzvou. Tato synergie posouvá R.U. Shop Cloud 9 Bartending School na ještě vyšší úroveň. Díky aktivitám v rámci Hilton Prague Hotel je mým cílem přenést dlouholeté barmanské gastronomické tradice Hiltonu na mladou generaci,“ dodává k tomuto projektu Roman Uhlíř.

V nabídce školy je standardně 7 kurzů, které jsou zaměřeny na profesionály i začátečníky, studenty barmanství, i širokou veřejnost. Samozřejmě je možné vytvořit kurzy na míru, některé z kurzů jsou obzvláště vhodné pro skupiny jako teambuilding.

Ceny kurzů se pohybují od 600 Kč na osobu za tříhodinovou prezentaci a ochutnávku až po 10,000 Kč na osobu za pětidenníh manažerský kurz. Kompletní nabídku kurzů naleznete na www.rushop.cz.

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values to every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors mobile app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.