RESTAURACE ZINC UVÁDÍ LEKCE VAŘENÍ „CULINARY MASTER CLASSES“

This information originated in Czech.

June 29, 2010

PRAGUE, Czech Republic -  Hilton Prague Old Town zahajuje lekce vaření „Zinc culinary master classes,“ které dávají návštěvníkům možnost naučit se připravit vynikající thajskou kuchyni. Lekce se konají v hotelové restauraci Zinc a povede je sous chef hotelu Hilton Prague Old Town, Chaiyasith Lam Srichom společně s šéfkuchařem hotelu Ari Munandarem.

Účastníci lekcí se naučí, jak připravit tradiční thajské pokrmy jako thajské mořské plody s limetkou a dresinkem z citrónové trávy, pečenou kachnu v liči a ananasovém kari a roládu pavlova s mangem a mučenkou s čerstvým lesním ovocem a kokosovým krémem.

Lekce jsou zahájeny uvítacím přípitkem v Zinc lounge & bar a poté následuje prohlídka kuchyně. Kuchaři představí všechny ingredience a prozradí i nejlepší místa, tipy a triky pro zakoupení přísad té nejlepší kvality. Po společné přípravě pokrmů si je mohou účastníci vychutnat v prostorách restaurace spolu s nabídkou pečlivě vybraných vín. Po skončené všichni obdrží recepty pokrmů, certifikát a upomínku.

„Jsme opravdu nadšení z master classes, zvláště pak po úspěchu nedávných zkušebních lekcí, které se konaly v naší restauraci. Master classes nejsou pouze vzdělávacího charakteru, přinášejí účastníkům také spoustu zábavy,“ říká sous chef Chaiyasith Lam Srichom.

Lekce vaření „Zinc culinary master classes“ se budou konat v sobotu 25. září a 27. listopadu 2010 od 10.30 do 15.30 hodin. Cena na osobu je 2900 Kč a maximální kapacita je 12 účastníků. Rezervace na tel. +420 2 2182 300 nebo emailem na zinc@hilton.com.

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values to every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors mobile app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.