Kulinářské jaro v hotelu Hilton Prague

This information originated in Cesky.

April 15, 2011

PRAHA - Hilton Prague představuje nabídku jarních kulinářských aktivit restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie, která zahrnuje následující akce: Velikonoční brunch, Jarní jehněčí a pravidelný Rybí trh každý pátek.

Velikonoční brunch
Tradiční rodinný velikonoční nedělní brunch se koná 24. dubna od 11 do 15 hodin.

Bohatý jarní raut nabídne delikatesy jako čerstvé ústřice, krevety, výběr sushi, králičí hřbet s mladými bramborami, pečené jarní jehně plněné velikonoční nádivkou a pečené kuře s rozmarýnem krájené před hostem, velký výběr velikonočních sladkostí a dezertů od našeho několikrát oceněného šéfcukráře. Živá hudba zajistí tu pravou sváteční atmosféru. Pro děti je připravený dětský raut, hlídaný dětský koutek s aktivitami jako malování vajíček, dětská módní přehlídka, pěvecká soutěž a disco.

Cena 990 Kč zahrnuje neomezenou konzumaci rautu, uvítací přípitek, nealkoholické nápoje, točené pivo a místní víno. Brunch je zdarma pro děti do 3 let, děti do 12 let mají slevu 50%. Parkování je zdarma.

Jarní jehněčí
Každý večer od 21. dubna do 1. května bude restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie nabízet jarní jehněčí připravené šéfkuchařem Miroslavem Hanzalem. Na menu se objeví delikatesy jako dušené jehněčí koleno v červeném víně na polentové kaši se sýrem pecorino, irské jehněčí ragú s jarní kořenovou zeleninou, pečený jehněčí hřbet se skořicí, hřebíčkem a česnekem podávaný s kuskusem a mnohem více, vše doplněno o pečlivě vybraná vína.

Rybí trh
Tradiční páteční Rybí trh v restauraci CzecHouse je zpět. Hosté si mohou vybrat z vystavených čerstvých ryb či mořských plodů, které jsou poté připraveny na přání šéfkuchařem CzecHouse Miroslavem Hanzalem buď na lávovém grilu nebo na tálu. Nabídka Rybího trhu zahrnuje platýze, kambalu, mořského ďasa, mečouna, atlantského lososa, ústřice Fine de de Claire, mušle Imperial, tygří krevety a humry, to vše doplněno o sezónní přílohy a vybraná vína.

Restaurace CzecHouse Grill & Rotisserie je otevřena denně od 18 do 23 hodin. Rezervace na tel. 224 842 700 či e-mailem na restaurants.prague@hilton.com. Pro více informací navštivte hiltonprague.com.

About Hilton Hotels & Resorts

For nearly a century, Hilton Hotels & Resorts has been proudly welcoming the world's travelers. With 575 hotels across six continents, Hilton Hotels & Resorts provides the foundation for memorable travel experiences and values to every guest who walks through its doors. As the flagship brand of Hilton, Hilton Hotels & Resorts continues to set the standard for hospitality, providing new product innovations and services to meet guests' evolving needs. Hilton Hotels & Resorts is a part of the award-winning Hilton Honors program. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose nearly any combination of Points and money to book a stay, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, free standard Wi-Fi, and digital amenities like digital check-in with room selection and Digital Key (select locations), available exclusively through the industry-leading Hilton Honors mobile app. Begin your journey at www.hilton.com and learn more about the brand by visiting news.hilton.com or following us on Facebook, Twitter and Instagram.

About Hilton

Hilton (NYSE: HLT) is a leading global hospitality company, with a portfolio of 14 world-class brands comprising more than 5,300 properties with more than 863,000 rooms, in 106 countries and territories. Hilton is dedicated to fulfilling its mission to be the world’s most hospitable company by delivering exceptional experiences – every hotel, every guest, every time. The company's portfolio includes Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Canopy by Hilton, Curio Collection by Hilton, DoubleTree by Hilton, Tapestry Collection by Hilton, Embassy Suites by Hilton, Hilton Garden Inn, Hampton by Hilton, Tru by Hilton, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton and Hilton Grand Vacations. The company also manages an award-winning customer loyalty program, Hilton Honors. Hilton Honors members who book directly through preferred Hilton channels have access to instant benefits, including a flexible payment slider that allows members to choose exactly how many Points to combine with money, an exclusive member discount that can’t be found anywhere else, and free standard Wi-Fi. Visit newsroom.hilton.com for more information and connect with Hilton on Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, and YouTube.