Nový ředitel strategického rozvoje

This information originated in Cesky.

August 18, 2011

PRAHA - S potěšením oznamujeme, že pan Christian Schwenke byl jmenován na pozici ředitele strategického rozvoje pražských hotelů Hilton. Christian je nástupcem paní Ruhsar Eryoner, která byla povýšena na pozici generální ředitelky hotelu Hilton Imperial Dubrovnik.

Christian Schwenke (28), narozený v Německu, pracuje u Hilton Worldwide již 10 let a má zkušenosti z oblasti prodeje. Praha, kam přišel z hotelu Hilton Budapest WestEnd taktéž z pozice ředitele strategického rozvoje, je již jeho šestým pracovním místem v rámci sítě Hilton Worldwide.

Christian mluví plynule anglicky, dobře ovládá holandštinu a základy francouzštiny. Je svobodný a ve svém volném čase se rád věnuje cestování a vaření.

Společnost Hilton Worldwide provozuje v Praze dva hotely, Hilton Prague & Hilton Prague Old Town.

Hilton Prague
S 791 pokoji je hotel Hilton Prague největším moderním hotelem v České republice. Nabízí 3 restaurace včetně vyhlášené CzecHouse Grill & Rotisserie a non-stop otevřeného Café Bistro, 2 bary včetně střešního Cloud 9 sky bar & lounge s nádherným výhledem na město, dále také Health Club & Spa s krytým bazénem a squash kurtem. Hoteloví hosté mohou využít klubovou místnost Executive Lounge (v závislosti na typu pokoje) a moderní konferenční prostory s kongresovým sálem pro 1.500 hostů, společenským sálem Hilton Grand Ballroom pro 650 hostů a 33 multifunkčními zasedacími a banketními salonky. Hotel leží na pravém břehu řeky Vltavy, centrum města je vzdáleno jen několik minut chůze. Mezinárodní letiště Ruzyně se nachází 20 km od hotelu.

Ocenění:
Nejlepší hotel v České republice již čtyři roky za sebou, TTG Travel Awards 2011
Nejlepší hotel pro firemní klientelu ve východní Evropě, Business Traveller Magazine 2010
Nejlepší hotel pro firemní klientelu v České republice, Business Destinations Travel Awards 2010

Více informací na hiltonprague.cz.

Hilton Prague Old Town
Hotel Hilton Prague Old Town byl otevřen 1. listopadu 2007 a stal se tak druhým hotelem řetězce Hilton v Praze. Původní budova prošla kompletní rekonstrukcí pod dohledem talentovaných interiérových designérů s cílem vytvořit pro návštěvníky autentický, přesto moderní zážitek z pobytu v Praze. Hilton Prague Old Town s 303 pokoji se nachází v centru města v blízkosti mnoha klíčových pamětihodností, pouze 18 km od mezinárodního letiště Ruzyně. Restaurace Zinc v lobby hotelu nabízí moderní evropskou kuchyni s dotekem Asie, hostům je k dispozici i Zinc lounge & bar. Hotel nabízí 1,000 m² konferenčních prostor pro skupinky od 10 do 800 delegátů ve 12 konferenčních salóncích a společenském sále Dvořák. Hosté mohou využít přístup do klubové místnosti Executive Lounge (v závislosti na typu pokoje), fitness centra a bazénu.

Více informací na hiltonpragueoldtown.cz.

O Hilton Hotels & Resorts
Hilton Hotels & Resorts představuje jednu z nejuznávanějších značek v odvětví a současně vůdčí celosvětovou moderní hotelovou společnost. Od inauguračních plesů a hollywoodských galavečerů až po firemní akce a nezapomenutelné pobyty, je Hilton jak místem, kde se tvoří světová historie, uzavírají se dohody a připíjí se při jedinečných příležitostech, tak i oázou odpočinku. Vlajková loď společnosti, značka Hilton Worldwide, pokračuje v utužování svého dědictví inovací a rozvíjení produktů a služeb, aby uspokojila potřeby budoucích znalých globálních cestovatelů. Více než 144 000 členů týmu se věnuje hostům s cílem, aby se každý z nich cítil opečovávaný a vážený. Portfolio Hilton Hotels & Resorts dnes zahrnuje více než 540 hotelů v 78 zemích a značka stále zůstává synonymem slova „hotel.“ Podívejte se na aktuální novinky na www.hiltonglobalmediacenter.com nebo začněte svou cestu na www.hilton.com. Uživatelé sociálních sítí se mohou zapojit na www.twitter.com/hiltononline, www.facebook.com/hilton a www.youtube.com/hilton. Hilton Hotels & Resorts je jedna z deseti vedoucích značek na trhu z řady Hilton Worldwide.

O společnosti Hilton Worldwide
Hilton Worldwide je vedoucí společností v oblasti hotelnictví, disponuje ubytovacími kapacitami různých kategorií, od luxusních hotelů a rezortů poskytujících kompletní servis, až po hotely střední kategorie. Hilton Worldwide už přes 92 let poskytuje obchodním cestujícím i turistům vysoký standard v oblasti ubytování a s tím spojených služeb. Společnost je odhodlána i nadále pokračovat v tradici a obohacovat hosty hotelů všech svých značek po celém světě o výjimečné zážitky. Hilton Worldwide nabízí své služby ve více než 3 750 hotelích a 615 000 pokojích v 85 zemích pod značkami Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton a Hilton Grand Vacations. Společnost provozuje také celosvětový věrnostní program Hilton HHonors®. Více informací o společnosti naleznete na www.hiltonworldwide.com či www.HiltonWorldwideGlobalMediaCenter.com.