Property Profile

Hilton Istanbul Bosphorus

Opened: May, 1955
Turkey Flag Cumhuriyet Caddesi Harbiye-Istanbul 34367
Turkey
Tel: +90 212-315-6000
Fax: +90 212-240-4165
Map

News

Hilton İstanbul Bosphorus, Boğaz Manzaralı Restoranı ve Eşsiz Menüleriyle Ramazana Hazır

Hilton İstanbul Bosphorus’un muhteşem Boğaz manzaralı restoranı Bosphorus Terrace Restaurant ramazana hazır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da unutulmaz iftar sofralarının değişmeyen adresi olmaya aday olan Hilton, özenle hazırlanan özel menüler ve gruplar için kampanyalı paketlerle sizleri Hilton kalitesinde bir ramazanla tanıştıracak. Şeflerinin özel olarak hazırladığı farklı menülerle damaklarınızdan uzun süre silinmeyecek bir lezzet şöleni, İstanbul’un bütün ihtişamını ayaklarınızın önüne seren Terrace Restaurant’ta kurulacak açık büfe ve sınırsız meşrubatla kişi başı sadece 135 TL olacak.

Hilton İstanbul Bosphorus’la Şehrin Ortasında Hafta Sonu Tatil Keyfi

Hilton İstanbul Bosphorus, sizleri, şehrin karmaşasına ailece eşsiz bir ara vereceğiniz, Hilton’un muhteşem atmosferinde nefes alacağınız ve tazeleneceğiniz bir hafta sonu İstanbul kaçamağına çağırıyor. Şehrin merkezindeki en büyük otel havuzu, çocuklar için özel olarak tasarlanmış çocuk havuzu ve çocuk parkı, havuz başı hizmetleri ve hafta sonu barbekü keyfiyle şehrin ortasında bir tatil merkezi deneyimi yaşamak, üstelik bunları Hilton kalitesiyle tecrübe etmek hem bedeninizi, hem ruhunuzu dinlendirecek. Hilton kalitesini yansıtan açık havuz, sahip olduğu eşsiz ambiyansla günün stresinden arınmanızı ve haftaya benzersiz bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Hilton Istanbul Bosphorus Presents Mother’s Day Brunch In A Fairytale-Like Atmosphere

As the first international five-star hotel of the city, Hilton Istanbul Bosphorus has prepared a rich, special brunch menu for diners to enjoy on May 8, Mother’s Day.

Hilton Hotels & Resorts Announces Brand Awards Of Excellence Winners In EMEA

Hilton Hotels & Resorts, Hilton Worldwide’s flagship brand with more than 550 properties across six continents, has announced its annual Brand Awards of Excellence winners in EMEA. Each year, Hilton honors properties for outstanding performance in multiple categories, including marketing, food and beverage, housekeeping and brand culture.

News Archives Subscribe via RSS